TECHNOLOGIE - IBD czech

Přejít na obsahAkustické úpravy v oblasti kongresových, konferenčních, zasedacích a kancelářských objektů.

IBD czech nabízí pro svoje zákazníky pouze špičková, vyzrálá řešení na bázi prvotřídních produktů především s ohledem na vysoké designové zpracování.
Všechny produkty našich partnerů a dodavatelů splňují normy EU na ochranu životního prostředí a vyznačují se vysokou úrovní inovace a přesahují svou vizí i na další generace.

Díky osobnímu přístupu k projektu dostává pak zákazník od IBD czech a jeho partnerů individuální a jedinečná řešení, která se tak silně odlišují od internetových nabídek s minimální účinností.
Našim zákazníkům nabízíme kompletní profesionální řešení od změření a vyhodnocení původní akustiky, přes dodání a odbornou instalaci jak akustických úprav, tak i aktivní konferenční elektroniky,
až po technickou podporu a servisní činnost.
Na dalších stránkách Vám IBD czech v krátkosti prezentuje nejprve pro základní informaci grafické příklady našich partnerů a pak také vyobrazení možných akustických úprav v různých typech místností,
kde silná optika a špičkový mezinárodní design hrají nemalou roli, zrovna jako výsledná účinnost všech úprav.

Zde prezentovaná zobrazení se mohou lišit od originálu při dodání z důvodu vývoje nových modelů, či nutné technologické změny provedení.
grafické zobrazení účinnosti akustických úprav dle zdrojů signálugrafika v oblasti řeči bez úpravy ( černá ) - špatná srozumitelnost
s úpravou ( stříbrná / zlatá ) - vysoká srozumitelnost


třídimenzionální znázornění účinku akustických úprav -
stupňování srozumitelnosti v %
především v oblasti konferenční / kancelářské akustiky
( hnědý / střední díl grafiky )

Našim hlavním partnerem a dodavatelem je profesionální seskupení italských designerů, kteří se věnují celosvětově špičkovým akustickým řešením ( viz. reference ).  Jejich činnost jako „no profit research“ získala již desítky vyznamenání a designerských cen např. v Italii, Německu, od EU apod. Za zmínění stojí také stovky patentů, především v oblasti akustiky a jejich kooperace s předními technickými experty, vysoko-
školskými kapacitamy, profesory, inženýry a celosvětově známými architekty.
 
 
Všechny výrobky mají požární klasifikaci Euroclass B-s2, d0 a protokol Greenguard Gold VOC pro životní prostředí. Používané panely jsou 100% recyklovatelné, splňují požadavky normy UNI EN 717-2 a mají akustické vlastnosti podle normy UNI EN ISO 354 / UNI EN ISO 11654.
 
Akustické prvky lze instalovat a nastavit podle potřeby tak, aby byly pro místnost optimálně přizpůsobeny.
 
 
V případě potřeby zajišťuje téměř neviditelné zavěšení akustických panelů zcela neporušenou optiku a to explicitně i pro památkově chráněné budovy.

 
 
V oblasti konferenční a kongresové techniky harmonizují naše pasivní akustická řešení optimálně s vyzrálou aktivní akustikou světové značky TOA.                                               
Naše akustická řešení vždy dbají na ochranu životního prostředí a ekologii, tam, kde to je technicky možné, používají opakovaně instalovatelné nebo recyklovatelné materiály. Výroba se skládá převážně z monomateriálových předmětů, které jsou snadno k demontáži, což umožňuje lehkou recyklaci jednotlivých komponentů.
Použití snadno recyklovatelných surovin nebo materiálů bylo vždy prioritou.
Většina našich výrobků je tedy vyrobena pouze z jednoho materiálu nebo se dají snadno na jednotlivé komponenty opět rozložit, což umožňuje oddělenou recyklaci jednotlivých částí.
Neustálé hledání nových materiálů a experimentování s novými výrobními metodami nám umožňuje využívat stále ekologičtější výrobní postupy.

TECHNOLOGIE
©2024 IBD czech  Všechna práva vyhrazena.
Návrat na obsah