FISCHER & FISCHER - IBD czech

Přejít na obsahStředoněmecká firma Fischer&Fischer se již před desitkami let specializovala na highendové reprosystémy z břidlice.Tyto nízkorezonanční produkty, při pokojové hlasitosti dokonce bez rezonance korpusu, jsou naprosté originály na světě.
Fischer&Fischer je jediný světový výrobce, který ovládá zpracování zvláštní břidlice, které se nachází jen asi  0,1% na zemi.
Tato se netříští jako 99,9 % běžné břidlice, nýbrž je elasticky a akusticky pevná natolik, že se z ní dají produkovat jedinečné highenové systémy.
Díky nule se blížící rezonanci ( za normálních podmínek ) dostává měnič jen audio signál a ne jako u všech reprosoustav i rezonanci korpusu na membránu.
Výsledkem ji i u nejnižší řady Fischer&Fischer nerušený zvuk, jaký se dá dnes dosáhnout.

Reprosystémy Fischer&Fischer se vyrábí na zakázku a mají plnou 10ti letou záruku i na osazení korpusu. Měniče si nechává firma Fischer&Fischer vyrábět "na míru" u exkluzivního Mundorf,
či světoznámé značky Seas.
Výhybky se osazují ručně vybranými, přesně spárovanými LCR díly s naprosto stejnou tolerancí v obou korpusech páru. Každý pár se tedy stává exkluzivním a jedinečným originálem !
Výrobce Fischer&Fischer je zastoupen na všech kontinentech a audio veletrzích.
Jeho produkty může mít zákazník i broušené ve všech barvách nebo např. u regálovek se zavěšením.

©2022 IBD czech  Všechna práva vyhrazena.
Návrat na obsah